Wykładziny Antypoślizgowe | Robi Sp. z o. o. Poznań - Wykładziny obiektowe

Wykładziny antypoślizgowe

Wykładzina PCV SafeStep Laguna

181012

Kolekcja wykładzin SafeStep Laguna łącząc specyficzne właściwości dwóch różnych rodzajów wykładzin w jednej, daje możliwość zastosowania we wszystkich miejscach przejściowych typu szatnie czy korytarze. Delikatne, maskujące zabrudzenia drobiny zintegrowano ze wzorem. (więcej…)

Wykładzina PCV SafeStep Aqua

180262

SafeStep Aqua –  nowoczesny, organiczny wzór powstał dzięki unikalnemu procesowi tłoczenia.  Estetyczna oraz nowatorska kolekcja spełnia wszystkie higieniczne normy do zastosowania w takich miejscach, jak sanitariaty i obiekty basenowe. (więcej…)

Wykładzina PCV SafeStep R12

175962

Kolekcja SafeStep R12 dostępna w 4 maskujących zabrudzenia kolorach. Została zaprojektowana z myślą o zastosowaniu w przemyśle lekkim. Kolory można swobodnie łączyć z kolekcją Surestep i SafeStep R11. Wykładzina R12 charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania, trwałością i odpornością na poślizg nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. (więcej…)

Wykładzina PCV Surestep Texture

89032

Surestep Texture to modne wzornictwo przypominające wygląd tkaniny tekstylnej o eleganckim wyglądzie. Delikatny, przyjemny w dotyku materiał. Naturalne desenie z drobinami Step Crystals to estetyczny wygląd oraz właściwości antypoślizgowe w jednym. (więcej…)

Wykładzina PCV Surestep Mineral

89932

Surestep Mineral to kolekcja odwzorowująca drobny, mineralny wzór w spokojnej tonacji kolorystycznej wspaniale prezentująca się na większych powierzchniach.  R10, ESf, TRRL≥36, Rz≥20. (więcej…)

Wykładzina PCV Surestep Stone

17092

Wykładziny z kolekcji Surestep Stone to desenie o wyglądzie naturalnej, kamiennej podłogi. Ta kolekcja została stworzona z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Surestep Stone jest dostępny w ciemnych i jasnych, ciepłych i chłodnych odcieniach oraz wzbogacony jest karborundem i kryształkami Step dla uzyskania jeszcze bardziej realistycznego efektu.

(więcej…)

Wykładzina PCV Surestep Wood Decibel

71822

Forbo wzbogaciło kolekcje Step o wykładzinę Wood Decibel oferującą, poza właściwościami antypoślizgowymi, również izolację dźwięków uderzeniowych na poziomie 17dB. Wood Decibel to wzory o wyglądzie drewna, kolorystycznie dopasowane do pozostałych kolekcji Forbo Wood. (więcej…)

Wykładzina PCV Surestep Wood

18662

Surestep Wood – wzory z tej kolekcji inspirowane są naturą, nadają pomieszczeniom ciepłego oraz przytulnego charakteru. Wszystkie odcienie drewna zawierają praktycznie niewidoczne kryształki Step, które nadają wykładzinie właściwości antypoślizgowe. R10, ESf, TRRL≥36, Rz≥20. (więcej…)

Wykładzina PCV Surestep Star

176262

Wykładziny Surestep Star to innowacyjna oraz wyrafinowana w stonowanej kolorystyce kolekcja. Nowoczesne odcienie z nutą szarości, zapewniają nowoczesny oraz elegancki  wygląd wykładziny.   (więcej…)

Wykładzina PCV Surestep Original

171262

Kolekcja wykłądzin Surestep przeznaczona jest do miejsc ogólnoużytkowych i posiada klasę antypoślizgowości 10. Warstwa użytkowa ze 100% PVC ułatwia pielęgnację i podkreśla estetykę wykonania. (więcej…)

Forbo SafeStep R11

174262

Safestep R11 to wykładzina w 8 kolorach, gwarantująca dużą antypoślizgowość, wysoki poziom higieny, trwałe zabezpieczenie dzięki powłoce PUR, łatwość pielęgnacji oraz nowoczesny i funkcjonalny wzór w ciekawej tonacji. Kolory można łączyć z deseniami Surestep Original. (więcej…)

Gamrat Rondo 42 antypoślizgowa

wars 1242 0350 0

Antypoślizgowa wykładzina wielowarstwowa z nieprzezroczystą warstwą użytkową, barwioną w masie. Produkowana w arkuszach. Przeznaczona do stosowania w obiektach użyteczności publicznej np. w placówkach handlowych, laboratoriach, na korytarzach, w szatniach, zapleczach gospodarczych, pomieszczeniach technicznych i magazynowych, sanitariatach; na podesty maszyn, podłogi w środkach transportu oraz w innych pomieszczeniach o zwiększonych wymaganiach antypoślizgowych. (więcej…)