Wykładziny Akustyczne | Robi Sp. z o. o. Poznań - Wykładziny obiektowe

Wykładziny akustyczne

Wykładzina PCV Trafic Compact

43C446

Kolekcja Trafic Compact oferuje 10 tonacji kolorystycznych w wersji kompaktowej przeznaczonych do instalacji w miejscach o dużym natężeniu ruchu. wymagających wysokiej odporności na wgniecenia. (więcej…)

Wykładzina PCV Sarlon Sparkling

Yellow medium 434215

Obszerny  wybór z bogatej palety kolorów – każdy dostępny w trzech odcieniach: pastelowym, jasnym i nasyconym, a także ich połączeniu dzięki Sarlon Sparkling Colourmix. Wykładziny są polecane do placówek służby zdrowia. Doskonała higiena dzięki właściwościom bakteriostatycznym, długi okres użytkowania wykładziny odpornej na zaplamienia. Sarlon Sparkling dostępny jest w wersji 15 dB. Wybrane kolory także w 17dB i wersji kompaktowej. (więcej…)

Wykładzina PCV Sarlon Complete Step

630529

Kolekcja Sarlon Complete Step jest drukowaną akustyczną wykładziną PVC przeznaczoną do instalacji na schodach. Dzięki spodniej warstwie z pianki, Sarlon Complete Step zapewnia znakomitą izolację akustyczną na poziomie 17 dB. Kolekcja składa się z 13 kolorów zbliżonych do kolorystyki wykładzin kolekcji Sarlon. (więcej…)

Wykładzina PCV Sarlon Topography

Sarlon Topography pozwala na zaprojektowanie niesamowicie atrakcyjnej powierzchni na podłodze. Linie zdają się płynąć pod stopami, nadając wnętrzu ruch oraz przestrzeń. Sarlon Topography można łączyć z czernią i bielą kolekcji Sarlon Uni. (więcej…)

Wykładzina PCV Sarlon Uni

white 430800

Połączone z Sarlon Code Zero tworzą nadzwyczaj interesujące oraz niepowtarzalne zestawienie barw oraz wzorów. Pozwól zawładnąć swoją wyobraźnią. (więcej…)

Wykładzina PCV Sarlon Code Zero

yellow 433205

Ruch i kolor to wyróżniki kolekcji Sarlon Code Zero. Dynamiczny wzór można łączyć z innymi kolekcjami bądź w obrębie tej jednej, ale z innymi kolorami. (więcej…)

Wykładzina PCV Sarlon Cristal

white 433800

Połyskująca kolekcja Sarlon Cristal to interesująca propozycja do wszystkich jasnych oraz nowoczesnych pomieszczeń. (więcej…)

Wykładzina PCV Sarlon Concrete

natural 433731

Kolekcja Sarlon Concrete jest kolekcją skierowaną do miłośników kolorów ziemi i minerałów; te ascetyczne barwy znakomicie  sprawdzą się w nowoczesnych biurach, salach konferencyjnych baź  środowisku edukacyjnym. 19 dB. (więcej…)

Wykładzina PCV Sarlon Wood XL Modern

natural 438431

Kolekcja Sarlon Wood XL Modern nadaje się do wszystkich wnętrz wymagających klasycznego, naturalnego oraz ponadczasowego charakteru.  (więcej…)

Wykładzina PCV Sarlon Wood

dust 436252

Kolekcja Sarlon Wood to 4 grupy produktów o wzorze drewna oraz tłumieniu 17dB. Kolory kolekcji Sarlon Wood Small Classic nadają powiew natury. Naturalne drewno zawsze jest znakomitym wyborem. Sarlon Wood Medium Classic nie jest wyjątkiem. Kolory oraz desenie pochodzą prosto z lasu nadając każdemu pomieszczeniu naturalny, ciepły i zachęcający wygląd. (więcej…)

Wykładzina PCV Sarlon Linen

pearl 436501

Sarlon Linen  to kolekcja elegancka charakteryzująca się ciepłymi barwami. Sarlon Linen dodaje pomieszczeniom dynamiki oraz odrobiny klasyki. (więcej…)

Wykładzina PCV Sarlon Nuance

red 436666

Kolekcja wykłaszin Sarlon Nuance to gładka, subtelna we wzorze i ciekawa w barwie kolekcja która pozwala na wyrażenie dekoracyjnej tożsamości. To idealne rozwiązanie na podłogi do miejsc, którym chcemy nadać zapraszającego i ciepłego charakteru. (więcej…)

Wykładzina PCV Sarlon Pepper

medium grey 432312

Kolekcja wykładzin Sarlon Pepper zaprojektowana z myślą o tworzeniu naturalnych wnętrz. Połączenie kliku barw oraz efekt ruchu sprawiają, że kolekcję Pepper łatwo jest zaadaptować do każdego wnętrza. (więcej…)

Wykładzina PCV Sarlon Canyon

yellow 432205

Inspirowany naturalnymi kolorami Sarlon Canyon daje bogactwo możliwości dekoracyjnych na podłodze. Dzięki kolekcji jasnych tonacji, każde wnętrze staje się żywsze i unikatowe. 8 kolorów Canyon można zamawiać także w wersji kompaktowej w grubości 2 mm. (więcej…)

Wykładzina PCV Surestep Wood Decibel

middle beech 71844

Kolekcja wykładzin Surestep Wood Decibel oprócz właściwości antypoślizgowych posiada również izolację dźwięków uderzeniowych na poziomie 17dB. Wood Decibel to wzory o wyglądzie drewna, kolorystycznie dopasowane do pozostałych kolekcji Forbo Wood. (więcej…)