Profil firmy | Robi Sp. z o. o. Poznań - Wykładziny obiektowe

Profil firmy

HISTORIA

Firma rozpoczęła swoją działalność na rynku polskim w roku 1991 jako organizacja dystrybucyjna, specjalizująca się w dystrybucji materiałów podłogowych zarówno dla sektora mieszkaniowego jak i publicznego pod nazwą „AKLO Spółka Cywilna”. W 1992 roku nastąpiło przekształcenie organizacyjne i zmiana nazwy na ROBI Sp. z o.o.. Obecnie firma zatrudnia 16 pracowników oraz kilkanaście firm podwykonawczych w ramach outsourcingu. Główna siedziba jest zlokalizowana w Poznaniu. Spółka posiada także biuro handlowe oraz magazyn w Warszawie od 1992 roku. W dniu dzisiejszym, ROBI Sp. z o.o. jest dystrybutorem kilkunastu producentów zagranicznych i krajowych w obszarze produktów do wyposażenia wnętrz – wykładziny podłogowe (PCV, Linoleum, Kauczuk, Dywanowe oraz Sportowe), panele podłogowe, chemia budowlana oraz akcesoria do instalacji i pielęgnacji podłóg. Przedsiębiorstwo zajmuje się głównie sprzedażą hurtową oraz montażem sprzedawanych produktów. Drugim segmentem działalności firmy jest budowa oraz wynajem powierzchni biurowo magazynowych.
Od ponad 25 lat obecności na rynku staliśmy się jedną z największych i najbardziej znanych firm dystrybucyjnych materiałów podłogowych w Polsce. Współpracujemy w zakresie zaopatrzenia i wykonawstwa inwestycyjnego z największymi firmami budowlanymi, instalacyjnymi, z samorządami, instytucjami rządowymi, placówkami zdrowia itd.. Od momentu powstania sprzedaliśmy wiele milionów m² powierzchni podłogowych oraz wykonaliśmy tysiące projektów inwestycyjnych. Dzięki zgromadzonym przez naszych pracowników doświadczeniom staliśmy się ekspertem, który potrafi doradzić jak rozwiązać każdy problem związany z Państwa podłogą oraz wykonać nawet najtrudniejszą realizację. Naczelnym celem naszych działań jest ZADOWOLONY KLIENT, ponieważ doskonale wiemy, że tylko w ten sposób możemy osiągać dalsze sukcesy. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

 

MOTTO FIRMY:ZADOWOLONY KLIENT

 

MISJA FIRMY: Osiągnięcie jak największego udziału w przeobrażaniu powierzchni podłogowych w Polsce na powierzchnie estetyczne, praktyczne, sprzyjające zdrowiu i piękne.

STRUKTURA FIRMY

WSPÓLNICY:

Aleksander Lis
Krzysztof Ostrowski

Prezes Zarządu / Dyrektor zarządzający:

Krzysztof Ostrowski

DZIAŁ HANDLOWY:

Robert Heinze – Dyrektor sprzedaży

Poznań:
Ewa Malęgowska
Urszula Nowakowska-Ochnik
Radosław Kabat
Robert Andryszczyk
Sławomir Dolata

Oddział Warszawa:

Bogusław Siennicki
Przemysław Kroll
Dariusz Sabadyn
Marcin Gastoł

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-FINANSOWY

Renata Sołtysiak
Przemysław Parus

DZIAŁ LOGISTYCZNY

Mariusz Łysiak
Łukasz Sikora