Kontakt | Robi Sp. z o. o. Poznań - Wykładziny obiektowe

Kontakt

Robi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.
ul. Malwowa 154
60-185 Poznań
tel.: +48 061 814 38 06
fax.: +48 061 814 38 86
e-mail: info@robi-wykladziny.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00

DZIAŁ HANDLOWY

Robert Heinze – Dyrektor Sprzedaży
tel. kom. +48 0605 030 557, e-mail: r.heinze@robi-wykladziny.pl

Ewa Malęgowska – Asystentka działu handlowego
tel. kom. +48 603 999 250, e-mail: e.malegowska@robi-wykladziny.pl

Urszula Nowakowska-Ochnik – Specjalista ds. sprzedaży i realizacji kontraktów
tel. kom. +48 607 560 993, e-mail: u.nowakowska@robi-wykladziny.pl

Radosław Kabat – Specjalista ds. sprzedaży i realizacji kontraktów
tel. kom. +48 665 959 535, e-mail: r.kabat@robi-wykladziny.pl

Robert Andryszczyk – Koordynator ds. projektów
Tel. kom. +48 605 030 556, e-mail: r.andryszczyk@robi-wykladziny.pl

Sławomir Dolata – Specjalista ds. sprzedaży i realizacji kontraktów
Tel. kom. +48 530 995 195, e-mail: s.dolata@robi-wykladziny.pl

 

ODDZIAŁ WARSZAWA

Robi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.
02-699 Warszawa
ul. Kłobucka 10
tel/fax 022 853-23-21
tel. 022 843-92-36
pon-pt.: 8.30 do 16.30
e-mail: info.w-wa@robi-wykladziny.pl

Bogusław Siennicki – Dyrektor Regionu
tel. kom. 602 224 255 , e-mail: b.siennicki@robi-wykladziny.pl

Dariusz Sabadyn – Kierownik Biura W-wa
tel. kom. 791 660 042, e-mail: d.sabadyn@robi-wykladziny.pl

Marcin Gastoł – Specjalista ds. sprzedaży i realizacji kontraktów
tel. kom. 791 668 045, e-mail: m.gastol@robi-wykladziny.pl

Przemysław Kroll – Specjalista ds. sprzedaży i realizacji kontraktów
tel. kom. 601 595 616, e-mail: p.kroll@robi-wykladziny.pl